Apie mane

Sveiki!

Aš esu Aušra. Iškart prisipažinsiu, kad tikrai esu pati didžiausia vaikščiojimų po parduotuves ir apsipirkinėjimų mėgėja. Galbūt taip yra dėl to, kad noriu pasidžiaugti tuo, ko neturėjau sovietiniais laikais savo jaunystėje. Tik mano apsipirkinėjimai nėra tokie chaotiški, kaip vaizduojama kalbant apie parduotuvių maniakus. Nesielgiu maniakiškai, prekes atidžiai išbandau, užsidirbu ir negailiu pinigų geresnei kosmetikai, bet neperku jos maišais.

Mėgstu išbandyti natūralią kosmetiką, tačiau vien ja neapsiriboju. Realiai domiuosi viskuo, kas pasirodo ar jau seniau buvo rinkoje, tik stengiuosi, kad kosmetikoje nebūtų žalingų priedų, nenaudingų, odą apsunkinančių priedų, o kosmetika susidėtų iš odai naudingų medžiagų, kurios tinka mano odai.

Dažniausiai su makiažu neeksperimentuoju, todėl iš mano tinklaraščio tikėtis makiažo pamokų vakarėliams tikrai neverta, bet džiaugsiuosi padėdama apsispręsti, kokias priemones rinktis, pagirti tikrai vertus pagyrimo ir nenutylėti apie niekam tikusius produktus. Visus produktus išbandysiu pati, todėl tikiuosi, kad mano apžvalgos bus objektyvios, nors kiekvieno žmogaus oda gali skirtingai reaguoti į tas pačias priemones.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s