Kūno kremas išsausėjusiai jautriai odai „BIOK dermatology“

Sausas šaltas oras lauke ir radiatoriais išgarinti paskutiniai drėgmės likučiai namuose verčia ieškoti drėkinančių kūno priemonių. Taip mano namuose atsirado kūno kremas išsausėjusiai ir jautriai odai „BIOK dermatology“. Nors įprastai nesirenku „BIOK“ kosmetikos, šįkart nutariau surizikuoti.

Labiausiai man patiko kremo pakuotė su pompa, dėl kurios kremą galima išsispausti greitai, nereikia kremuotomis rankomis čiupinėti buteliuko. Pats kremas yra gana tirštas, bet neatrodo riebus. Jis greitai susigeria, neturi kvapo. Tai irgi didelis privalumas, mat kvapikliai dažnai potencialiai dirgina odą, be to, kvapas ilgainiui įkyrėja, jau nekalbant apie tai, kad po to pusdienį kvepi labiau tualeto gaiviklių kvapais, o ne „Chanel“.

Etiketėje teigiama, kad kūno kremas drėkins, maitins ir ramins odos sudirgimus, sudėtyje nemažai drėkiklių, antioksidantų, sudėtinių dalių, kurios turi gydomųjų savybių, veikia priešuždegimiškai, odą ramina, maitina; yra vitaminų E, C ir B5.

Mano oda nėra jautri, todėl negaliu pasakyti, kaip „BIOK dermatology“ kūno kremas veikia jautrią, sudirgusią odą, bet man kremas tiko. Vienintelė kritika, kurią galėčiau išsakyti tai dėl kremo tirštumo. Kaip jau minėjau, kremas nėra riebus, greitai susigeria, todėl manau, kad jo konsistencija galėtų būti skystesnė. Rodos, kam dėti tirštiklius, kurie gali kimšti poras ir dirginti odą, jei galima jų nedėti ar dėti mažiau?

Kūno kremas išsausėjusiai ir jautriai odai „BIOK dermatology“ parduodamas vaistinėse ir „BIOK“ internetinėje parduotuvėje, pirkdama „Eurovaistinėje“ už 250 ml kremo mokėjau apie 9 eurus.

biok-dermatology-kuno-kremas-issausejusiai-jautriai-odai-250-ml

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s