Kreminė pudra ‘ Too Faced Amazing Face’

Kaip ir priklauso pagal tinklaraščio ‘Pudrinė’ pavadinimą, pirmoji apžvalga bus apie pudrą. Išsirinkti kreminę pudrą niekad nebūna lengva, nes ji turi itin tikti veido odai. Atspalvis, tirštumas, poveikis odai ne taip lengvai pastebimas tik kartą pabandžius mėginį, o dar rizikingiau pudras pirkti internetu nebandžius. Visgi šį kartą galiu pasidžiaugti, kad neprašoviau internetu nusipirkusi kreminę pudrą ‘ Too Faced Amazing Face Liquid Foundation‘.

Too Faced pudra

Renkantis pudrą man svarbiausia, kad ji išlygintų odos spalvą, maskuotų raudonį (raudonuoju nuo karščio, šalčio, alkoholio ir panašių dalykų, bet nenoriu, kad mano raudonavimą kas nors pastebėtų. Arba bent noriu, kad raudonis būtų subtilus, o ne ‘burokinis’). Antras reikalavimas – kad kreminė pudra lengvai tolygiai teptųsi ir jos sluoksnis nebūtų per didelis. Visgi norisi atrodyti natūraliai, o ne kaip šviežiai tinkuotai sienai.

Ši pudra man pasirodė tikrai puiki, nes jos suteikiamo maskavimo man pakako ir ji puikiai tepasi. Tepant ją jausmas panašus kaip tepant lengvą kremą – ji labai lengvai pasiskirsto po odą. Užtepus šią pudrą oda atrodo natūraliai spindinti ir gaivi. Kadangi mano oda yra sausa tai nepastebėjau, kad nuo pudros veidas imtų blizgėti, bet pastebėjau, kad palei nosį šiek retkarčiais ji man kemša poras.

Apibendrintai galiu pasakyti, kad tai viena iš geresnių mano turėtų pudrų, bet kitą kartą rizikuočiau ieškoti naujos, o ne dar kartą pirkčiau šią.

Advertisement

1 mintis apie “Kreminė pudra ‘ Too Faced Amazing Face’

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s